اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

نحوه ارسال نسخه نهایی (camera ready) مقالات جهت صدور گواهی ارائه و قرار گرفتن در سی دی پروسیدینگ
نویسندگان محترمی که مقالات آنها پذیرش نهایی شده است و هزینه ثبت مقاله مورد نظر را واریز کرده اند جهت اطلاع از چگونگی ارسال نسخه نهایی به ادامه مطلب مراجعه نمایند

 نویسندگان محترمی که مقالات آنها پذیرش نهایی شده است و هزینه ثبت مقاله مورد نظر را واریز کرده اند می توانند نسخه نهایی مقاله خود را به دبیرخانه کنفرانس ایمیل نمایند.

بدین منظور خواهشمند است موارد زیر را به ایمیل paper@kbei.ir ارسال فرمایید:

1)  فایل ورد مقاله (نام فایل کد مقاله باشد. مانند HN-00445.docx)

2)  فایل پی دی اف مقاله (نام فایل کد مقاله باشد. مانند HN-00445.pdf)

3)  لطفا در قسمت متن ایمیل، کد مقاله پذیرفته شده، عنوان مقاله و اسامی نویسندگان (به ترتیب موجود در مقاله)، نام نویسنده مسئول، نحوه ارائه تعیین شده توسط دبیر (سخنرانی یا پوستر) و زبان مقاله (فارسی یا انگلیسی) ذکر گردد.

به طور مثال:

-       کد مقاله:     HN-00445

-       عنوان مقاله: implementing an accurate mass segmentation in mammograms

-       اسامی نویسندگان: Ali rahimi,Mehdi Azmoun

-       نویسنده مسئول: Mehdi Azmoun

-       نحوه ارائه: سخنرانی

-       زبان مقاله: انگلیسی

*مقالاتی که با فرمت لاتکس تهیه شده اند، اصل مقاله را در قالب یک فایل زیپ شده ارسال کنند و توجه داشته باشند که هدر کنفرانس تنها در صفحه اول قرار گیرد.

*خواهشمند است آخرین تغییرات در اسامی نویسندگان/عنوان مقاله را با دقت انجام دهید زیرا این نسخه ایمیل شده به منزله نسخه نهایی بوده و قابل تغییر نیست و گواهی های پذیرش مقالات/سی دی پروسیدینگ کنفرانس بر اساس این نسخه تهیه خواهد شد.

*نویسندگان محترم تنها تا پایان 13 آذر ماه فرصت دارند تا نسخه نهایی (Camera Ready) مقاله خود را به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال نمایند. این زمان تمدید نمی شود.

در صورت ناقص بودن اطلاعات فوق دبیرخانه مسئولیتی در قبال نقص گواهی یا فایل موجود در سی دی بر عهده نخواهد داشت.back2017-11-27Voting is14 time